ניהול הרשאותניהול הרשאות

הצגה בדף הבית

כותרת

נושא

תיאור

תאריך עדכון

תאריך תפוגה

כותרת משנה

שם מחבר

קטגוריה

תמונה קטנה

תמונה

Link1

Html3

הצגה בניוזלטר

הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית

מידע חופשי

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

היכונו למרוץ הלילה הזוהר של באר שבע

מרוץ לילה
תאריך עדכון: 10/05/2017
שם מחבר: דובר העירייה
​בבאר-שבע יתקיים ביום חמישי (11/05) ה-"LIGHT RUN": מרוץ הלילה הזוהר מהגדולים בישראל. חוויית ריצה בלתי נשכחת בהשתתפות אלפי רצים ומעודדים, שיציפו את רחובות העיר באווירה אנרגטית וסוחפת. מרוץ הלילה, ביוזמת עיריית באר שבע ובניהולה של חברת כיוונים, הינו חלק ממגמת פיתוח הספורט והאקטיב לייף סטייל בעיר באר שבע וכבר הפך למסורת מהנה בקרב תושבי העיר ואורחיה. המרוץ הינו חלק מאירועי שבוע ספורט ישראל, שמקיים משרד התרבות והספורט.

מרוץ הלילה יוזנק בסמוך לרחבת העירייה על ידי ראש העיר רוביק דנילוביץ', ראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט עופר בוסתן ואלוף פיקוד דרום אייל זמיר ויעבור בצירים מרכזיים בבאר שבע, במסלולים באורך של 10, 5 ו – 2.5 ק"מ, אשר יאירו את רחובות העיר באמצעות אלמנטים מיוחדים של תאורה וילוו בבימות מוזיקה שיכניסו את הרצים לקצב.

ביום המרוץ, רחבת העירייה תלבש חג עם מתחם EXPO מרהיב, שיכלול מציגים מובילים מעולמות האקטיב לייף סטייל, במת חימום ומתחמי הפעלה לכל המשפחה, ללא תשלום. לפני המרוץ, ייהנו המשתתפים ממתחם מדליק של איפור זוהר ואלמנטים נוצצים, שיבליטו את הרצים לאורך המסלול, ולאחריו ייהנו מאימון שחרור עם מאמנים מקצועיים וממסיבת סיום מדליקה עם מיטב ה- D.J.'s.

מורן מסיקה אידלמן, מנהלת מחלקת ספורט עירונית בחברת "כיוונים": "אנו גאים לקיים את אירוע הריצה מהגדולים בישראל, בפעם החמישית ברציפות. לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה אנו מצפים למספר שיא של משתתפים ומעודדים. מרוץ הלילה הינו אחד מאירועי השיא של שבוע ספורט בישראל והפך, זה מכבר, ליום חג עבור תושבי באר שבע וקהילת הרצים בישראל. אני מזמינה את כולם להירשם למרוץ ולקחת חלק בחגיגה ספורטיבית זוהרת ויוצאת דופן."

נקודות הכינוס והסיום של מרוץ הלילה של באר שבע  בסמוך לבניין העירייה ברחוב שז"ר

התכנסות 19:00 | זינוק 2.5 ק"מ 20:00 | זינוק 5 ק"מ 20:15 | זינוק 10 ק"מ 20:35 |
*הלו"ז נתון לשינויים. ההשתתפות בריצה מותנית בהרשמה מראש ובתשלום*