ניהול הרשאותניהול הרשאות

הצגה בדף הבית

מבזק/כתבה

נושא

תיאור

תאריך עדכון

תאריך תפוגה

כותרת משנה

שם מחבר

קטגוריה

תמונה קטנה

תמונה

Link1

Html3

הצגה בניוזלטר

הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית

מידע חופשי

תצוגה לדף

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

נחנך בית הספר הממלכתי יסודי ע"ש יצחק נבון בנווה זאב

נחנך בית הספר הממלכתי יסודי ע"ש יצחק נבון בנווה זאב
תאריך עדכון: 13/03/2018
שם מחבר: דובר העירייה

בטקס מרשים נחנך הבוקר רשמית (שלישי, 13/03) בית ספר ע"ש יצחק נבון, נשיאה ה-5 של מדינת ישראל, בין השנים 1983-1978. המוסד החינוכי משתרע על שטח של 10.5 דונם וצפוי לאכלס בסופו של תהליך כ-650 תלמידים החל מגן חובה ועד כיתות ו'. בשנת הלימודים הנוכחית לומדים בבית הספר כ-400 תלמידים בגילאי גן חובה ועד כיתות ד' (כולל). במבואת בית הספר הממוקם בלב השכונה הצעירה, נווה זאב ישנם חללים מעניינים ושונים, גירויים בשילובי צבעים ובחומרים עדכניים, המשרים אווירה נעימה ונינוחה שמפרה את דמיונם ומנעימה את שהייתם של הנוכחים.

במבנה הייחודי מרחבי למידה חדשניים המאפשרים להנהלת בית הספר, צוותו, הורים ותלמידים לפתח ולטפח יחד את תמונת העתיד הבית ספרית הייחודית. דגש ניתן גם לתכנון הספרייה במוסד החינוכי אשר מתחברת לשביל הולכי הרגל ומאפשרת שימוש לתושבי הקהילה גם כשבית הספר אינו פעיל, דרך פתחים וויטרינות המבואה ומרפסות המוסד החינוכי ניתן לצפות בנוף יפהפייה.

טקס חנוכת בית הספר נערך בין היתר במעמד אישי ציבור רבים, אנשי חינוך וכמובן משפחת נבון. יש לציין, מערכת החינוך בבאר-שבע עוברת בשנים האחרונות תנופת בינוי ופיתוח חסרת תקדים, מדובר בבנייה בשכונות ותיקות וחדשות ברמת תכנון גבוהה ובאבזור מתקדם.