משאבי אנוש

​אגף משאבי אנוש בעיריית באר שבע הינו הגוף העירוני המופקד על נושאים שונים בתחום משאבי אנוש וכ"א לרבות ניהול מערך העובדים, גיוס, העסקה והשמה וכגוף מטה פועל האגף לטיפוח ההון האנושי ורווחת העובד.
 
אגף משאבי אנוש  פועל לשיפור העשייה המקצועית תוך למידה והתחדשות מתמדת, מספק שירות מקצועי, יעיל ואמין לעובדי העירייה ולגורמי חוץ, מקפיד על עמידה בלוחות זמנים תוך שמירה על איכות עבודה גבוהה ושביעות רצון העובדים, פועל להקניית הכלים הדרושים לעובדינו בכדי שעבודתם תבוצע על הצד הטוב ביותר, מעודד נורמות התנהגותיות להצטיינות העובדים, מקפיד לתת מענה מלא ומכבד לפניות העובדים ושומר על שקיפות מרבית, פועל לשיפור והתייעלות בכל תחומי החיים של הארגון, מאתר ומטפח עובדים מצטיינים לצד קידום  עבודה ערכית ומוסרית כעמוד התווך למצוינות של הארגון כולו.
 
האגף מנהל בצורה מחושבת ומבוקרת את כל הקשור לשכר, להון האנושי ולקידום תכנית ההתייעלות של הרשות עם הטמעת תרבות ארגונית המבוססת על ערכים, שירות, מקצועיות אתיקה ויושרה.
 

מחלקות אגף משאבי אנוש

אגף משאבי האנוש בנוי משש מחלקות אשר מטפלות בעובד משלב גיוסו ועד לסיום העסקתו ברשות, מלוות אותו בתהליך, בודקות את מידת ההתאמה בין המשרה לעובד הנשכר לבצע אותה, מפקחות על השכר ונמצאות לצד העובד בכל הצמתים המרכזיים בהם הוא נמצא בחייו בארגון.  
 
 

פרטי התקשרות:

  
  
  
שעות קבלת קהלמסנןשעות מענה טלפונימסנןטלפונים נוספיםמסנן
08-6840499המשחררים 37, באר שבעeinavb@br7.org.il
הנהלת האגף, פרויקטים, מכרזי כ"א, טיפול בפרט – ראשון עד חמישי 08:00-16:00
פיתוח הון אנושי ושרות עירוני, בת נוכחות ודיווחי שכר, ביטוחים פנסיונים וקופות גמל, קליטה, תנאי העסקה ופרישה, שכר, הוראה וחינוך – ראשון,שני,רביעי וחמישי 09:00-12:00 , יום שלישי 09:00-13:00
כ"א מנהלי במוסדות החינוך – ראשון, שני, רביעי וחמישי 08:00-12:00 , יום שלישי 08:00-13:00.
08-6463928