הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

באר שבע ציינה 74 שנים לניצחון על גרמניה הנאצית

באר שבע ציינה 74 שנים לניצחון על גרמניה הנאצית
תאריך עדכון: 13/05/2019
שם מחבר: דובר העירייה

בטקס מרשים ומרגש שהתקיים הבוקר (שני, 13/05)  ב"פארק הניצחון" בבאר שבע ציינה העיר 74 שנים  לזכרם של  הלוחמים שנפלו בקרבות נגד הנאצים. 

בטקס השתתפו אישי ציבור רבים, בהם בין היתר: ראש העיר רוביק דנילוביץ',  סגנים וחברי מועצת העיר, נציגי משרד העלייה והקליטה, ועד ברית הווטרנים במחוז דרום , ארגון חיילים ופרטיזנים נכי המלחמה בנאצים סניף ב"ש , איגוד החיילים המשוחררים בארץ, נציגי נוער ונציגי צה"ל.

במסגרת האירוע שהפיקו, עיריית באר שבע באמצעות המחלקה לאירועים בשיתוף מחלקת הקליטה בחברת "כיוונים", נערכה צעדה בהשתתפות הלוחמים הווטרנים, חטיבת הנצח בליווי משתתפי התכנית "מדור לדור", נאמרו: יזכור ואל מלא רחמים, התקיימה הופעה של מקהלת הווטרנים. בתום הטקס, הונחו זרים של מוסדות וארגונים שונים.

ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ', העלה על נס את מאבקם ואומץ ליבם של הלוחמים נגד החיה הנאצית וציין: " אתם ניצחתם את הרוע, אתם ניצחתם את המפלצת הנאצית והחזרתם את העולם לשפיות באמונה שלכם, בנחישות שלכם, אבל יותר מכל באהבה שלכם לבני אדם, לבני אנוש. אתם בשבילנו, מודל, מופת, לתנהלות, להקרבה, למסירות, אתן גיבורות ואתם גיבורים, אתן לוחמות ואתם לוחמים, הסתכלתם בעיניים למפלצת הנאצית כנגד כל הסיכויים, ניצחתם! הניצחון הגדול שלכם. הוא הניצחון של האנושות, ניצחון הרוח, ניצחון האדם ."​