הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

בית ספר יסודי חדש נבנה בשכונת כלניות

בית ספר יסודי חדש נבנה בשכונת כלניות
תאריך עדכון: 13/08/2019
שם מחבר: דובר העירייה

​המוסד החינוכי החדש, נבנה בימים אלו על ידי עיריית באר שבע ומשתרע על שטח של כ- 3,700 מ"ר. בית הספר היסודי, צפוי לאכלס בסופו של תהליך כ- 700 תלמידים. בשנת הלימודים הקרובה ילמדו בבית הספר תלמידים בשכבות א'- ג'.

במבואת בית הספר הממוקם בלב השכונה הצעירה, כלניות, יהיו חללים מעניינים ושונים, גירויים בשילובי צבעים ובחומרים עדכניים, המשרים אווירה נעימה ונינוחה שתעורר את דמיונם ותנעים את שהייתם של הנוכחים.

במבנה חצרות פנימיות ומרחבים משותפים תוך שמירה על תחושת בית בעבור התלמידים. בבניין המרכזי בביה"ס נמצאים המנהלה והמעבדות. במרכז בית הספר נמצא תיאטרון חוץ המנצל את הפרשי הטופוגרפיה במגרש ליצירת שטח כינוס, טקסים והופעות עבור ילדי בית הספר.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': תחום החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני ובהתאם לכך משקיעה העירייה במטרה לקדם ולהיטיב כל העת את סביבת הלימודים של ילדי העיר וצוותי החינוך ולהעניק להם חינוך איכותי בסביבה מיטבית. אנו משקיעים משאבים רבים בבינוי ופיתוח מוסדות החינוך, יצירת סביבת למידה התואמת את אתגרי המחר, הטמעת תוכניות חדשניות ומגוונות, טיפוח מצוינות, עידוד התלמידים למיצוי אישי ומעל הכול מתן הזדמנות שווה לכל תלמיד לממש את יכולתו.

מ"מ וסגנית רה"ע מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר: מרחבי הלמידה בבית הספר מזמנים בעבור התלמידים גירויים, למידה חווייתית, התנסויות ורכישת מיומנויות להעצמתם, הצלחתם והכשרתם של התלמידים לקראת אתגרי העתיד.

​