הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

יומיים של שיכרון חושים:פסטיבל היין במתחם הקטר בעיר העתיקה של באר שבע

פסטיבל היין
תאריך עדכון: 01/09/2019
שם מחבר: דובר העירייה
​​​מעל  100 סוגי יינות, גבינות בוטיק, דוכני אוכל ייחודיים והופעה של סינגולדה וחברים – מכל זה ועוד תוכלו ליהנות בפסטיבל היין המסורתי במתחם הקטר בעיר העתיקה, באר שבע. ימים ד'-ה' 12-11 בספטמבר החל מהשעה 19:00 במתחם הקטר, העיר העתיקה באר שבע.

עיריית באר שבע באמצעות חברת כיוונים החברה לתרבות הפנאי באר שבע,  פותחת גם השנה את שעריו של מתחם הקטר בעיר העתיקה בבאר שבע ליומיים של חגיגה משכרת חושים עם פסטיבל היין המסורתי. בתכנית טעימות של מעל 100 סוגי יין שונים ממיטב היקבים בארץ, גבינות מיוחדות ממחלבות בוטיק, דוכני מזון ועוד שפע של פעילויות.

ואיך אפשר ליהנות מיין בלי תרבות? בפסטיבל יתקיימו הופעות חיות שינעימו את האווירה. בערב הפתיחה של הפסטיבל (יום ד' 11.9)  יופיעו אבי סינגולדה וחברים בערב של מוזיקה ישראלית עם השירים שעושים לכולנו טוב על הלב.  בערב השני של הפסטיבל (יום ה' 12.9) יקפיצו את האווירה  איטלו גונזלס ו"לאטין פאוור" שיגיעו לערב לטיני סוחף ואנרגטי.

פסטיבל היין מצטרף לשורה של אירועי תיירות ותרבות מרכזיים שמתקיימים לאורך השנה ברחובותיה הקסומים ובאתרי התיירות השונים של העיר העתיקה בבאר שבע, ביניהם פסטיבל הפרינג', פסטיבל סמילנסקי, אירועי שני במוזאון ועוד.


עלות כרטיס כניסה הכולל מופע וכוס יין לטעימות: 50 ₪