הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

מפעל יבשה של התעשייה האווירית מהמתקדמים והמובילים בעולם יוקם בבאר שבע

מפעל יבשה של התעשייה האווירית מהמתקדמים והמובילים בעולם יוקם בבאר שבע
תאריך עדכון: 15/09/2019
שם מחבר: דובר העירייה

​בביקור הבוקר (יום ראשון, 15.9.19) של הנהלת התעשייה האווירית בבאר שבע, סוכם על הקמת המפעל החדש של התעשייה האווירית בעיר. המפעל החדש בן כ-12 אלף מטר ייבנה במזרח העיר באר שבע ויעסיק כבר עם פתיחתו, בעוד כשלוש שנים, מאות מהנדסים ומפתחים.

המפעל יתרכז בפיתוח תעשייה ביטחונית, רובוטיקה, סייבר וטכנולוגיה מתקדמת ויהפוך לאחד ממפעלי היבשה המתקדמים והמובילים בעולם, פורץ דרך בתחומו.

מפעל היבשה החדש של תע"א יוקם במבואה המזרחית של באר שבע, סמוך למפעלי רמת"א, באזור התעשייה והתעסוקה המתקדמת של מזרח העיר ויחזק את האזור כולו, הכולל את: פארק ההייטק גב ים נגב, המרכז הרפואי סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, אזורי התעשייה והמשרדים המתחדשים וכחלק מרובע החדשנות.

בביקור היום, עדכן יו"ר התעשייה האווירית, הראל לוקר כי דירקטוריון החברה כבר אישר את המהלך ואת התקציב הדרוש להקמת המפעל ואמר "מדובר על מהלך פורץ דרך של התעשייה האווירית שיכניס את החברה לתחום היבשה. כפי שצה"ל עובר דרומה, כך גם התעשייה הביטחונית. באר שבע הופכת למוקד משיכה לתעשייה טכנולוגית מתקדמת מובילה בעולם ותע"א תוביל בתחום זה."

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', אשר בירך על המהלך, סיכם מול נציגי החברה על שיתוף פעולה בין העירייה לתע"א לקידום הקמת המפעל במהירות האפשרית ואמר: "מדובר בבשורה בעלת חשיבות לאומית. הקמת מפעל היבשה של תע"א בבאר שבע, שיהיה חוד החנית של התעשייה הביטחונית הישראלית המתקדמת ביותר בעולם, יחזק ויבסס את באר שבע כמרכז בינלאומי מוביל של ידע, טכנולוגיה ותעסוקה שמציב את באר שבע כמודל עולמי.

אחרי מטה הסייבר, חברות ההייטק והסייבר, הצלחנו להביא גם את התעשייה הביטחונית המובילה והמתקדמת בעולם להקים את מפעל הדגל שלה בבאר שבע ולבסס את העיר כמטרופלין איכותי ומוביל במדינת ישראל ."

 ​