הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

"מברוק"- מתנדבים לעשות שמח!

תאריך עדכון: 06/11/2019
שם מחבר: דובר העירייה

​משפחת "מברוק דרום" בשיתוף אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע, מחפשים את הזוג הבא להגשים לו חלום.

מי אנחנו? קבוצת צעירים הפועלים בהתנדבות מלאה ומובילים יוזמה חברתית שמטרתה בקידום הערבות הדדית והסולידריות בחברה הישראלית. את התכלית החשובה הזו אנחנו מקיימים דרך עולם החתונות- ובכך מעניקים לסולידריות נופך ייחודי ומרגש. מטרתנו היא לאפשר לזוגות בעלי קושי כלכלי קיום חתונה ראויה ללא הבדל דת, גזע או מין בשאיפה לקדם חברה סובלנית הקשובה לצרכי האחר, מקבלת את השונה ומגשרת על פערים חברתיים ותרבותיים.

מה אנחנו מחפשים? זוגות צעירים המעוניינים להתחתן ומתקשים במימון הוצאות החתונה ונעדרי עורף כלכלי אחר. פעילות הארגון תאפשר לזוגות הנישאים לממש את שמחתם על אף מצבם הכלכלי ובכך להבטיח שקט כלכלי וחתונה מכובדת. מעבר לסיוע בתכנון והפקת האירוע, לזוג תינתן אפשרות אמיתית להתחיל את חייו המשותפים עם חיסכון בסיסי מיום חתונתם, אשר יהווה מרכיב עיקרי לביסוס מצבם הכלכלי בעתיד.

מלבד קושי כלכלי אנחנו מבקשים קריטריון נוסף והוא עשייה כלשהי למען החברה- צבא/שרות לאומי או עשייה למען הקהילה.

כל אירועי חתונה של "מברוק" מתבססים על כמות אדירה של מתנדבים. מהספקים לשמלת הכלה, מהצלמים למלצרים ולכל תרומת כוח אדם מקצועית ולא מקצועית שאנו מצליחים לגייס במטרה להעביר את שרשרת ההתנדבויות ולגרום לכל המעוניין לקחת חלק בעשייה לטובת האחר בדרך לחברה טובה יותר! זוגות שחושבים שהם מתאימים, יכולים להיכנס לאתר שלנו, לצפות בפעילות שלנו, להירשם וניצור איתם קשר בהקדם כתובת האתר​​