הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

סיורי לילה חווייתיים בנגב zoo בבאר שבע

תאריך עדכון: 15/06/2020
שם מחבר: דובר העירייה
​​​

ברוכים הבאים לעולמם הסודי של בעלי החיים בלילה! בגן החיות, הנגב zoo בבאר שבע, תוכלו להנות עם רדת החשכה, לאור הירח מפעילות משפחתית מרתקת ומעשירה.

"עולמם הסודי של בעלי החיים בלילה" הוא פרויקט סיורים מודרכים שנערכים בלילות הקיץ החמימים מידי יום חמישי, בחודשים - יוני, יולי ואוגוסט.

את סיורי הלילה מעבירים מדריכים מקצועיים שמתבלים את הסיור בהסברים מרתקים על בעלי החיים. חלקו הראשון של הסיור, נערך ברחבי הגן ובו ניתנת למשתתפים הזדמנות לפגוש את בעלי החיים, פעילי הלילה, שבדרך כלל ישנים בשעות היום. בחלקו השני תצא הקבוצה לשטח פארק הצפרות הצמוד לגן בו יחשפו המבקרים אל הטבע המקומי המרהיב. כל מבקר יקבל פנס אולטרה סגול מיוחד, בעזרתו ניתן יהיה לזהות סוגים שונים של עקרבים ושאר חיות לילה.

חשוב לציין שבעת הסיור אנו שומרים מרחק מן החיות, לא פוגעים ולא מפריעים להם ב"שגרת היומיום". הטבע, הוא הבית שלהם ואילו אנחנו רק האורחים. 

הסיורים מתקיימים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

ספי חורש, מנהל הדרכה בנגב ZOO , סיפר :" בניגוד לבני האדם, רבים מבעלי החיים פעילים דווקא בלילה ומנהלים שגרת חיים עשירה ומסקרנת בשעות שאנחנו, לרוב, כבר שקועים בשינה עמוקה. חשוב לנו להפגיש את המבקרים עם עולם שלם אותו לא פוגשים בכל הזדמנות. עולם ובו מגוון בעלי חיים הקיימים בסביבה הקרובה אלינו, ממש "מתחת לאף". אנו מזמינים את כל ההורים והילדים לחוויה מיוחדת במינה ומראה מרהיב ביופיו."

אם גם אתם ציפורי לילה, את הסיור הזה לא תרצו לפספס!

*הסיור מותאם לגילאי 6 ומעלה.

רכישת כרטיסים מראש בלבד בטלפון 08-6414777. כניסה בתשלום 45 ₪ לאדם.