הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

"יוצאים רבעוש" בבאר שבע

תאריך עדכון: 07/09/2020
שם מחבר: דובר העירייה
​​​
עיריית באר שבע באמצעות החברה לתרבות הפנאי 'כיוונים' מזמינה את הקהל הרחב לשלושה "רבעושים"(רביעי עד שישי) של תרבות ברחבי העיר.

שפע של מופעים ואירועים חינמיים בהם: מופעי מחול, מוסיקה, תאטרון, סדנאות וקרקס. כל המופעים יתקיימו בבתי עסק, בעיר העתיקה, במסעדות, במרכזיים מסחריים, בפארקים ובשוק העירוני.

האירועים יתקיימו בין התאריכים:  25/09/20-9/09/20

מטרת האירועים לחזק ולתמוך באמנים המקומיים ובעסקים בעיר ובמקביל בד בבד לאפשר לתושבים ליהנות ממופעי תרבות איכותיים ומקוריים באוויר הפתוח, בהתאם להנחיות התו הסגול.

בין האמנים והלהקות המשתתפים בפרויקט: להקת המחול קמע, הסינפונייטה הישראלית באר שבע, להקת המחול סול, דוד פרץ, איתי פרל, שחקני תיאטרון הפרינג' ועוד.

 

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "באר שבע הופכת מיום ליום למעצמה תרבותית בלתי מתפשרת, מוסדות התרבות והאמנים הם חלק בלתי נפרד מהצמיחה של העיר בשנים האחרונות. לכן היה לנו חשוב לאפשר לכל האמנים והמפיקים הבאר שבעים להשתתף באירועים. הרעיון ל "יוצאים רבעוש" נולד מתוך מחשבה שבתקופה לא פשוטה זו חשוב לחבר בין התרבות, לעסקים וכמובן לקהילה.

ראש העיר הוסיף וציין " אנשים צמאים לתרבות, זה כמו אוויר לנשימה. אז עד שיפתחו אולמות התרבות החלטנו להביא את התרבות לרחוב, למרחבים הפתוחים, לעסקים המקומיים שגם הם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה וזה הזמן לחזק ולהעצים גם אותם".

פירוט האירועים:https://bit.ly/2ESLl8l​​כל האירועים מתקיימים בכפוף לתו הסגול ותחת הנחיות משרד הבריאות.