הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

'קונים מקומי' – הקניון הוירטואלי העירוני הראשון

תאריך עדכון: 17/09/2020
שם מחבר: דובר העירייה
​​​
במסגרת פעולות העירייה לקידום איכות החיים בעיר לרווחת התושבים ובעלי העסקים וכחלק ממגמה מואצת לפיתוח אמצעים חדשניים, עיריית באר שבע בהובלת חברת 'יעדים' בשיתוף חברת דרומה ובתמיכת קרן נס משיקה היום (חמישי, 17/9) קניון וירטואלי ייחודי - מיזם זירה למסחר מקוון (אתר), אותו העירייה מציעה לעסקים וללקוחות כשירות. חיבור מושלם בין עסקים לצרכנים בבאר שבע בלי לצאת מהבית. 

בקניון הוירטואלי מתאפשרת גישה לעסקים, המוצרים והשירותים שלהם בתצורה של חנות דיגיטלית לשימושם של בעלי העסקים ולקוחות, בממשקים פשוטים ונגישים, המבוססים על תשתית דיגיטלית.  לבעלי העסקים אפשרות לניהול מלאי, לקוחות ומשלוחים דרך האתר. 

מתחם הקניות אונליין בו ירוכזו מגוון עסקים בעיר יקודם על ידי העירייה במגוון אמצעים ופלטפורמות במטרה לחשוף אותו לכלל תושבי העיר.

 ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': " מהלך זה הוא אחד מיני רבים שיסייעו לתושבים ולבעלי העסקים לשפר את ההתמודדות עם שגרת החיים החדשה בתקופת הקורונה והצורך להתאים את המציאות העירונית למציאות החדשה. "

   מנכ"ל חברת 'יעדים', ליאור דיעי: " מדובר באמצעי נוסף בדגש על פיתוח וטיפוח עסקים מקומיים במטרה למצוא אמצעים שיסייעו להגדיל את המחזור של עסקים מקומיים בינוניים וקטנים בבאר שבע על ידי שימוש באמצעים דיגיטליים, המעודדים מסחר מקוון באופן קל, מהיר וללא הגעה לבית העסק, כחלק מההיערכות והצורך להתאים מציאות עירונית חדשה לשגרת  covid-19 ".

דווקא עכשיו קונים מקומי ומחזקים את העסקים בעיר !

קישור לאתר:https://beer-sheva.konim-mekomi.co.il​