הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

עדכון הנחיות מערכת החינוך

תאריך עדכון: 10/01/2021
שם מחבר: דובר העירייה
​​הורים, תלמידים וצוותי הוראה יקרים,

על רקע החלטת ממשלת ישראל להגבלות הסגר שנכנסו לתוקפן ביום חמישי בחצות, הופסקו הלימודים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים והתיכוניים ועברו למתכונת של למידה מרחוק. 

הלימודים בבתי הספר ובגנים של החינוך המיוחד בבאר שבע, ימשיכו לפעול בימים א'-ה' עד לשעה 14:00 בלבד. הלימודים יתקיימו בכפוף לנהלים של שמירה הדוקה על כללי הבריאות.

הלימודים בכיתות החינוך המיוחד בבתי הספר היסודיים הרגילים ותלמידים בשילוב יחידני בבתי הספר היסודיים הרגילים יתקיימו בבתי הספר, בימים א'-ה' עד לשעה 14:00. ההורים מתבקשים להתעדכן בכל בית ספר שבו לומדים ילדיהם האם הוא נשאר פתוח בתקופת הסגר.

הלימודים בכיתות חינוך מיוחד ובכיתות מב"ר ואתגר בכל בתי הספר העל–יסודיים, יתקיימו בימים א'-ה' עד לשעה 14:00.

הלימודים בגנים הרגילים ובכיתות א' ועד י"ב יעברו למתכונת מלאה של למידה מרחוק, כאשר עובדי ההוראה ימשיכו לתת לתלמידי העיר את המענים הלימודיים והרגשיים הנדרשים להם.

​אנחנו כאן לשירותכם גם בימי הסגר. מינהל החינוך בעיריית באר שבע ימשיך לתת מענה טלפוני ובאמצעות הדוא"ל. פרטי התקשרות באתר האינטרנט שלנו www.beer-sheva.muni.il  ובמוקד העירוני 106.

חשוב! במידה ואחד מהילדים התבקש לשמור על בידוד לאור חשיפתו לחולה/מאומת לנגיף הקורונה, עליו להשלים את משך זמן הבידוד כפי שהתבקש.

כמו כן, במידה ואחד מבני המשפחה חולה/מאומת לנגיף הקורונה יש לפעול בהתאם להנחיות הבידוד, כפי שמופיעות בקישור: ​

​בתקווה לחזרה מהירה לשגרת חיינו!

עיריית באר שבע


ז