הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

עמדת שיטור וביטחון שכונתי חדשה תפתח בלב שכונה ג'

תאריך עדכון: 02/02/2021
שם מחבר: דובר העירייה

​​

עמדת שיטור וביטחון שכונתי חדשה תוקם בלב שכונה ג'. בסיכום בין ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' לבין מפקד תחנת באר שבע, נצ"מ טירן יהוד, הוחלט כי כבר בתוך מספר שבועות תפתח עמדת השיטור, אותה יאיישו שוטרי תחנת באר שבע והשיטור העירוני.

פעילות העמדה תכלול: מתן פתרונות משטרתיים וקהילתיים לתושבים ולבעלי העסקים בשכונה.

עוד סוכם בין ראש העיר למפקד התחנה כי במקום החדש יופעלו תוכניות לגיוס מתנדבים שיצטרפו למאמצים להגברת הביטחון. כמו כן, ישולבו סטודנטים בפעילות זו, במסגרת פרויקטים משותפים עם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון.

יש לציין כי בכוונת המשטרה ועיריית באר שבע להרחיב את יחידת המתנדבים לפעילות בשכונות נוספות בעיר. בימים הקרובים ייבחנו מספר חלופות למבנה המיועד, מתוך כוונה להתחיל תוך מספר שבועות בפעילותה.

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע:

"שיתוף הפעולה בין כל הכוחות המשותפים, עירייה, משטרה וקהילה יקדם משימה חשובה זו של שמירה וחיזוק תחושת הביטחון בקרב התושבים. הקמת העמדה בלב שכונה ג', תסייע רבות בהתמודדות עם האתגרים בשכונה. לצד השותפים יגויסו מתנדבים ונרחיב את שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה ואגודת הסטודנטים. מאמץ משותף עירוני, משטרתי וקהילתי."​

נצ"מ טירן יהוד, מפקדת תחנת באר שבע במשטרת ישראל:

"משטרת ישראל תמשיך לפעול באמצעים העומדים לרשותה למען ביטחון התושבים ומתן מענה לאתגרים השונים שעומדים לפתחה. שילוב הזרועות עם העירייה, האוניברסיטה והתושבים יאפשר לכולנו ביחד לפעול למען סביבה בטוחה."