הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

ראש העיר בפנייה לראש הממשלה:"להקים את מרכז המחקר והפיתוח של "פייזר" בפארק ההייטק"

תאריך עדכון: 23/02/2021
שם מחבר: דובר העירייה

​​​

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' פנה אמש (שני, 22/2) לראש הממשלה, בנימין נתניהו בבקשה כי יפעל להקים את עוגני חברת "פייזר", מרכז המחקר והפיתוח ומפעל ייצור התרופות כנגד קורונה, בפארק ההייטק בבאר שבע.

במכתבו ציין ראש העיר: "שמחתי לשמוע על מאמציך להביא את חברת התרופות "פייזר" להקים בארץ מרכז מחקר ופיתוח ומפעל לייצור תרופה לקורונה, נוכח ההצלחה של מבצע החיסונים. אבקש את התערבותך האישית להקמתם בעיר באר שבע. 

אני בטוח שתסכים כי אין מקום מתאים יותר מפארק ההייטק של באר שבע, אותו חנכת בשנת 2013 ומאז סייעת להתפתחותו, לרבות ההחלטה ההיסטורית על הקמת מטה הסייבר הלאומי של ישראל בפארק. 

פארק ההייטק מוקם בלב רובע החדשנות של באר שבע. רובע החדשנות מקיים אקו-סיסטם ייחודי ונדיר בין האקדמיה, הרפואה, החברות הטכנולוגיות, הרשות המקומית ומשרדי הממשלה.

ההחלטה להקים את מרכז הפיתוח והמחקר של "פייזר" תתרום רבות לקידומה של העיר באר שבע כמרכז ידע וטכנולוגיה בינלאומי, ותסייע למשיכת חברות נוספות. 

ישראל תוביל לא רק בניצחון על הקורונה, אלא כמובילה בינלאומית בתחום המחקר הרפואי, כמנוע כלכלי עצום!​

נשמח לארח אותך ואת מנכ"ל החברה בביקורו הצפוי בישראל, להציג את הפוטנציאל האדיר ואת ההיתכנות הממשית להוציא לפועל פרויקט חשוב זה בבאר שבע. "