הצגה בדף הבית
מבזק/כתבה
נושא
תיאור
תאריך עדכון
תאריך תפוגה
כותרת משנה
שם מחבר
קטגוריה
תמונה קטנה
תמונה
Link1
Html3
הצגה בניוזלטר
הצגה בניוזלטר-כתבה ראשית
מידע חופשי
תצוגה לדף
קבצים מצורפים

עדכון מערכת החינוך

תאריך עדכון: 04/03/2021
שם מחבר: דובר העירייה

​​

תושבות ותושבים יקרים,

בהתאם להנחיות משרדי החינוך והבריאות, אנו נערכים ליישום מתווה ללמידה פיזית של תלמידי מערכת החינוך, ביום ראשון, כ"ג באדר תשפ"א, 7/3/2021.

 יודגש שמתווה זה טעון אישור ממשלה ויכנס לתוקף רק לאחר אישורו. 

החזרה ללמידה פיזית מותרת על פי הנחיות הממשלה אך ורק ברשויות/שכונות ירוקות וצהובות וכן כתומות, העונות לקריטריונים הנדרשים.

הרובעים בבאר שבע בהם תפתח מערכת החינוך: מעונות יום, גני ילדים וכיתות א-י"ב (כולל צהרוני כיוונים וצהרוני ניצנים) - רובעים 1,2,3,6,7: שכונות - רמות, רמות הרכס, נווה זאב (כולל פלחים 5,6,7 ונאות חצרים), סיגליות, מרכז אזרחי, נווה נוי, נחל בקע, עיר עתיקה, ג', ה', י"א, ט', נחל עשן/נווה מנחם וכלניות.

ברובעים בבאר שבע שהם כתומים ואדומים לא יתקיימו הלימודים בבית הספר ותתקיים למידה מרחוק - רובעים 4, ו-5: שכונה א', ב', ד', ו-ו.

. הצהרונים בהפעלת חברת 'כיוונים' בבתי הספר יפעלו עד השעה: 16:00 ובגנים עד השעה: 17:00

​*מידע נוסף ניתן לקבל במוקד העירוני 106, בעמוד הפייסבוק העירוני וכן באתר העירוני בלשונית מינהל החינוך 

הקורונה עדיין כאן !

על כולנו להמשיך ולגלות התנהלות אחראית, הן בהגעה למוסדות החינוך והן במהלך כל היום, לעטות מסכה לא להתקהל ולשמור על היגיינה אישית. יש להקפיד על הנחיות הבידוד, כפי שמופיעות באתר משרד הבריאות, אתר העירייה ועמוד הפייסבוק של עיריית באר שבע. 

 
במידה וילדכם נחשף לחולה/מאומת לנגיף או במידה וגילה תסמינים (חום מעל 38 מעלות, שיעול, קשיי נשימה, אובדן חוש טעם או ריח וחולשה כללית), חל איסור לשלוח את ילדכם למוסדות החינוך.

 *תלמידים מעל גיל 16 ועובדי מערכת החינוך שטרם התחסנו, מתבקשים להתחסן כנגד נגיף הקורונה באחד ממוקדי החיסונים של קופות החולים ובכך לשמור על בריאותם, בריאות יקיריהם וסביבתם.

חשוב: סיווג צבע הרובע והשכונה מושפע גם מאחוז המתחסנים. לכו להתחסן באחד ממתחמי החיסונים בעיר, כך תגנו על בריאותכם ובריאות יקיריכם ותסייעו למאמץ להחזיר את מוסדות החינוך גם בשכונות האדומות והכתומות.