רווחת הקשיש

המחלקה לרווחת הקשיש מעניקה שרות עירוני מלא ומספקת קשת רחבה של פתרונות מותאמים לצרכים המגוונים של הקשישים בעיר (נשים מגיל 62 וגברים מגיל 67).
 
המחלקה שמה לה למטרה לשפר את איכות החיים של הקשישים, תוך הקפדה על הקמה ואספקה של שירותי טיפול, ייעוץ ותמיכה לקשיש ולבני משפחתו בצמתי חיים, בפתרון סוגיות הנובעות ממשבר גיל, מחלה, ירידה בהכנסה, שינוי ביחסי משפחה ובסטטוס המשפחתי.
 
במקביל, המחלקה דואגת ליזום, להקים ולפתח תכניות חדשות תוך יצירת שותפויות אסטרטגיות, ארגוניות ומקצועיות עם אגפים, ארגונים, עמותות ומשרדי ממשלה משיקים ומשלימים.
 

שמירה על עצמאות הקשישים

המחלקה שמה לעצמה כמטרה לסייע לקשישים לשמור על עצמאותם ככל האפשר, ולהישאר בסביבתם הטבעית. לצורך כך, לוקחת המחלקה חלק בפיתוח שירותים קהילתיים מגוונים ונותנת לקשיש ולבני משפחתו תמיכה, ייעוץ וסיוע בבחינת החלופות השונות.
 
כאשר אין עוד אפשרות להישארות הקשיש בביתו, המחלקה מפנה ומסייעת בהעברתו לסידור מוסדי. עדיפות ראשונה ניתנת במחלקה לקשישים בסיכון גבוה: קשישים עריריים, חסרי משפחה או מנותקים, קשישים המוגבלים בתפקודם היומיומי וקשישים אשר הכנסתם נמוכה מאוד.
 
 

מידע מותאם אישית על מגוון השירותים בעיר לאזרח הוותיק

מעוניינים באורח חיים בריא ופעיל?
מערכת ActiveNet תאפשר לכם לאתר שירותים ולקבל המלצות מותאמות אישית.
היכנסו למערכת על מנת לחפש מידע מקוון לקידום אורח חיים פעיל ועצמאי בגיל השלישי. ע"י מילוי שאלון קצר, יקבל הפונה המלצות אישיות לשירותים ופעילויות שיסייעו לו לשפר ולשמר את תפקודו היומיומי
ActiveNet 
 
 
 

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

  
טלפונים נוספיםמסנן
  
  
  
שעות קבלת קהלמסנן
08-6205158
08-6205154הרצל 32, בניין השופליין קומה ב'שני 12:30-8:30
שלישי 19:00-16:00 (18:30 סגירת דלתות)