תיאטרון הפרינג'

אנו מזמינים בחום לאחת מהמשפחות המיוחדות ביותר בבאר-שבע, בנגב, בארץ ובעולם. אין אדם שלא ימצא את עצמו בתוכנו, ואין סגנון שלא מתקבל. ברוכים הבאים לסוד שלכם בעיר.

מה זה "פרינג'"?
פרינג' זה שוליים. זו כל אומנות שלא "מתחנפת" לקהל שלה. זה לא אומר בהכרח שכל תכנינו מוזרים וקיצוניים, ולא אומר שהם לא. למעשה, כל ניסיון להגדיר אותנו נכשל. צריך לחוות כדי להאמין. בין חברינו ישנם ילדים, בני-נוער ומבוגרים, וכל המינים, המוצאים, הסגנונות והדעות.

היתרון שלנו הוא שגם מי שלא חשב שהוא אוהב תאטרון, התאהב בזה כאן. אם אי-פעם הרגשתם צורך למלא את חייכם בצבע, להידהם מתוכן חדש ולשבור שגרה, בואו. שווה להרים טלפון או להיכנס לאתר. אתם כבר תרגישו מה מתאים לכם, ותופתעו מעצמכם. חיים פעם אחת, לא?

רגע, אבל מה יש לכם להציע?
מרכז הפרינג' של באר-שבע שוקק חיים. עולות כאן הצגות מוטרפות שכוללות וידאו-ארט, מוזיקה, אורות מתחלפים ומשחק נועז. ישנן תערוכות אומנות בכניסה חינם, פסטיבל מחול, פסטיבל פרינג' בינלאומי עצום, ירידי מוזיקה ים-תיכונית, מופעי מוזיקה, ספוקן וורד, אירועים פרטיים, הכל הולך.

וכמה זה עולה?
היות ואנחנו עמותה, מטרתינו היא לא להרוויח. אנו מציעים מנויים במחירים נוחים לכל כיס, כפי שתראו באתר. הפרינג' הוא דוגמא לכך שיכולה להתקיים ואף להצליח אלטרנטיבה תרבותית אמיתית בפריפריה!

תיאטרון הפרינג'. קרדיט - סאלי פטל

 

ליצירת קשר ופרטים נוספים

כתובת: אנילביץ 15 פינת מורדי הגטאות, העיר העתיקה (משרדנו נמצא בחלוץ 49)
טלפון: 08-6466657
 
 

אירועים בתיאטרון הפרינג'

  
  
  
לא קיימים פריטים להצגה בתצוגה זו של הרשימה "אירועים בעיר".